-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт фасаду приміщення компресорного цеху з встановленням захисних протидронових елементів на об'єкті критичної інфраструктури будівлі промислового холодильника Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-011979-a
Торги не відбулися
1 253 343.75
UAH без ПДВ
Номер:
bbbb58894ffa48769f469b239841b431
Внутрішній номер закупівлі:
29360799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-011979-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 253 343.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 16:12 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 16:12 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
з 04.06.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 253 343.75 Поточний ремонт фасаду приміщення компресорного цеху з встановленням захисних протидронових елементів на об'єкті критичної інфраструктури будівлі промислового холодильника Замовника