-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-010875-a
Завершена
415 814.41
UAH без ПДВ
Номер:
d70cd64f29a3483e8336c17102573b80
Внутрішній номер закупівлі:
29359713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-010875-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 814.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 15:41 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 15:41 - 04.06.2026 08:00
Аукціон:
05.06.2026 13:51 - 05.06.2026 14:14
Період кваліфікації:
05.06.2026 14:14 - 11.06.2026 16:38
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 814.41 ДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")