-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання оснащення до штампу та кліше
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-009627-a
Торги не відбулися
1 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
96e1002b2f89497092b9c2bcd9323717
Внутрішній номер закупівлі:
29358467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-009627-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 15:02 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 15:02 - 04.06.2026 16:00
Аукціон:
з 05.06.2026 12:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600.00 оснащення до штампу та кліше