-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контролер вбудований
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-009246-a
Завершена
136 990.88
UAH без ПДВ
Номер:
de8c4ee3a3164380aad578003bf36e46
Внутрішній номер закупівлі:
29358064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-009246-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пугачевська Олександра Андріївна 380384263830 puhachevska.oleksandra@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 990.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 14:51 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 14:51 - 05.06.2026 09:00
Аукціон:
з 08.06.2026 14:33
Період кваліфікації:
05.06.2026 09:00 - 15.06.2026 13:54
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 990.88 Контролер вбудований