-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44820000-4 Лаки Лак бітумний (ВЛ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-008732-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
1 623.40
UAH без ПДВ
Номер:
d238e7ccc54f4185872b98ab4f5b91e6
Внутрішній номер закупівлі:
29357548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-008732-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соловей Олена Юріївна 380661624591 Solovei.OY@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
44820000-4 ЛакиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 623.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 14:35 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 14:35 - 05.06.2026 12:00
Аукціон:
з 08.06.2026 13:58
Період кваліфікації:
05.06.2026 12:00 - 10.06.2026 10:02
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 623.40 44820000-4 Лаки Лак бітумний (ВЛ)