-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з отримання профілактичного медичного огляду лікарями
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-008390-a
Завершена
81 521.57
UAH без ПДВ
Номер:
33432d585f3041cb95e09adce028f2bd
Внутрішній номер закупівлі:
29357201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-008390-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
81 521.57 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Психофізіологічне обстеження лікарем функціональної діагностики (лікарем-психофізіологом) з оформленням результатів обстеження
Кількість
195 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Профілактичний медичний огляд лікарем-урологом
Кількість
221 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734210
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗАМАРСТИНІВСЬКА будинок 233
Ціна пропозиції
81 521.57 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2026 14:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3fdee2e9d1ce48fbbbff3bb3abbd3623
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-27-008390-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734210
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗАМАРСТИНІВСЬКА будинок 233
Номер договору:
163
Сума договору:
81 521.57 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Психофізіологічне обстеження лікарем функціональної діагностики (лікарем-психофізіологом) з оформленням результатів обстеження : 300.00000 UAH без ПДВ
Профілактичний медичний огляд лікарем-урологом: 104.17000 UAH без ПДВ
Профілактичний медичний огляд лікарем-урологом: 104.17000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.05.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.05.2026 14:20
Статус:
Підписаний