• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Торги не відбулися

258 139.80 UAH з ПДВ
Номер: 336edfa225d44192aa278a38b6ecc2b4
Внутрішній номер закупівлі: 29355074
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-006235-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Гречанюк Сергій Олександрович 380432595281 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 258 139.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 12:51 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 12:51 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: з 04.06.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 139.80 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом