-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-003655-a
Завершена
37 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
8717851662d74f02858c3d06c54e035f
Внутрішній номер закупівлі:
29352506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-003655-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 380.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 11:04 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 11:04 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
04.06.2026 11:51 - 04.06.2026 12:14
Період кваліфікації:
04.06.2026 12:14 - 05.06.2026 14:32
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 380.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Крюківський" "Редутський" "Знам'янський" "Ерастівський"