• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод

Завершена

8 010.00 UAH без ПДВ
Номер: c81fdb815f9f48fda848a92df220c1aa
Внутрішній номер закупівлі: 29351905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-003069-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 10:45 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 10:45 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: 04.06.2026 12:52 - 04.06.2026 13:15
Період кваліфікації: 04.06.2026 13:15 - 05.06.2026 14:27
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 010.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Хлистунівський кар'єр"