-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-002725-a
Завершена
16 020.00
UAH без ПДВ
Номер:
009286deee604f779021183f56720bf7
Внутрішній номер закупівлі:
29351576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-002725-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 020.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 10:34 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 10:34 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
04.06.2026 13:11 - 04.06.2026 13:34
Період кваліфікації:
04.06.2026 13:34 - 05.06.2026 14:21
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 020.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Королівський кар'єр"