-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
контейнери; дозатор
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-001757-a
Завершена
508 090.00
UAH з ПДВ
Номер:
0008bba8f3244d20940107cf55eb936e
Внутрішній номер закупівлі:
29350605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-001757-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
508 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 09:57 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 09:57 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
з 04.06.2026 14:22
Період кваліфікації:
04.06.2026 00:00 - 04.06.2026 09:03
Період завантаження договору:
10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴508 090.00 контейнери; дозатор