-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-000253-a
Завершена
1 175 930.52
UAH з ПДВ
Номер:
e30fe8efb1e449f3b2c3418cbcd250d2
Внутрішній номер закупівлі:
29349118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-000253-a
Замовник:
Військова частина Т0970
×
-
Код ЄДРПОУ:
26641943
-
Адреса:
51205, Україна, Дніпропетровська область, Самар
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергєєв Тимур Вячеславович 380668494538 T0970@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 175 930.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 08:30 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 08:30 - 04.06.2026 10:00
Аукціон:
з 05.06.2026 13:38
Період кваліфікації:
04.06.2026 10:00 - 06.06.2026 09:22
Період завантаження договору:
12.06.2026 00:00 - 22.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 175 930.52 Лот 1.