• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фетальний монітор, НК 024:2023: 43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК 031:2024 - Z12080101 ФЕТАЛЬНІ МОНІТОРИ

Завершена

166 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 0708072a6ac4422ea000ab67299e613a
Внутрішній номер закупівлі: 29347924
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-014538-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Олена Костенко +380322591953 olenakos021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 17:48 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 17:48 - 03.06.2026 18:00
Аукціон: з 04.06.2026 11:28
Період кваліфікації: 03.06.2026 18:00 - 08.06.2026 15:01
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 800.00 Фетальний монітор, НК 024:2023: 43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК 031:2024 - Z12080101 ФЕТАЛЬНІ МОНІТОРИ