-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Аудит про дотримання вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-014091-a
Завершена
1 847 210.00
UAH без ПДВ
Номер:
7626afcd755f4a56b771e2f22cafd17d
Внутрішній номер закупівлі:
29347461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-014091-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 847 210.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 17:05 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 17:05 - 04.06.2026 14:00
Аукціон:
05.06.2026 15:36 - 05.06.2026 16:29
Період кваліфікації:
05.06.2026 16:29 - 17.06.2026 12:05
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 847 210.00 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Аудит про дотримання вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки)