• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Дослідження готових страв) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги)

Завершена

100 974.20 UAH з ПДВ
Номер: 7226182c45d94ffaa3ab1f30e28b6305
Внутрішній номер закупівлі: 29344639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-011257-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Контактна особа: Олена Степанова +38046237142 post@dpsscn.gov.ua http://dpsscn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 974.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 15:29 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 15:29 - 03.06.2026 15:02
Аукціон: з 04.06.2026 11:18
Період кваліфікації: 03.06.2026 15:02 - 10.06.2026 08:25
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 974.20 Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Дослідження готових страв)