• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 39520000-3 — Готові текстильні вироби

Завершена

1 095.00 UAH без ПДВ
Номер: f356ee1a352b4721aa6f27a61618cf39
Внутрішній номер закупівлі: 29344246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-010852-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 095.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 39520000-3 — Готові текстильні вироби
Код ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні вироби
Кількість 58 штука
Період постачання 26.05.2026 - 30.07.2026
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Ньютона,132А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛОЗОВА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
Ціна пропозиції 1 095.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2026 15:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 47dfbebd652e42cfb5a628fc3f20ffe5
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-26-010852-a-a1
Постачальник: ЛОЗОВА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
Номер договору: 244
Сума договору: 1 095.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.05.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 26.05.2026 14:14
Статус:
Виконаний
PDF
Обгрун.+СЗ+Звіт текстильні.PDF
PDF
ДОГОВ.244.PDF
p7s
sign.p7s