-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо (Природний газ)"
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-003716-b
Завершена
990 225.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d40b174478b4e75906b523ad86f8df3
Внутрішній номер закупівлі:
2934387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-24-003716-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Станом на 22.01.2019 року договір на закупівлю природного газу за державні кошти відсутній. 13 грудня 2018 року Відділом освіти, молоді та спорту Уманської РДА (далі – Замовник) було оголошено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі природного газу на 2019 рік (№ оголошення в електронній системі закупівель - UA-2018-12-13-001695-с, очікувана вартість предмету закупівлі ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо на 2019 рік становить 3 525 000 гривень), яку було відмінено 10 січня 2019 року через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (учасник подав дві тендерні пропозиції). 11 січня 2019 року було оголошено повторну процедуру закупівлі (аукціон очікується 28 січня 2019 року).
У зв’язку з потребою у здійсненні закупівлі на лютий 2019 року, з метою безперервного забезпечення закладів відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА газопостачанням відповідно до ст. 2 і п. 5 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» застосувати для проведення закупівлі природного газу на лютий 2019 року переговорну процедуру (скорочену) на підставі рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 23 січня 2019 року та п. 3 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.
Очікувана вартість:
990 225.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо (Природний газ)"
Кількість
81500 метри кубічні
Період постачання
01.02.2019 - 28.02.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАЕНЕРГО"
Оскарження: 24.01.2019 17:12 - 30.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37401908
-
Контактна особа:
Палагута С. Д. +380993316123
-
Адреса:
04114, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ВУЛИЦЯ ПРІОРСЬКА будинок 14
Оскарження: 24.01.2019 17:12 - 30.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
990 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2019 17:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
64f182b6873640bab9f963ab47f1c15b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-24-003716-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37401908
-
Контактна особа:
Палагута С. Д. +380993316123
-
Адреса:
04114, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ВУЛИЦЯ ПРІОРСЬКА будинок 14
Номер договору:
АЕ19/0038
Сума договору:
990 225.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
30.01.2019 16:38
Статус:
Підписаний