• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Південна Міська в м. Покров Дніпропетровської області»

Торги не відбулися

1 181 911.00 UAH з ПДВ
Номер: bf5837eb20f44f10922922901b72fa37
Внутрішній номер закупівлі: 29343090
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-009719-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
Контактна особа: Брітенков Ігор Володимирович +380566743001 sneider88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 181 911.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 14:50 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 14:50 - 03.06.2026 16:00
Аукціон: з 04.06.2026 12:28
Період кваліфікації: 03.06.2026 16:00 - 12.06.2026 15:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 181 911.00 «Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Південна Міська в м. Покров Дніпропетровської області»