-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вантажні колісні транспортні засоби із додатковим спеціалізованим обладнанням в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-009344-a
Завершена
1 080 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
554ba31bc0194fc59fc262e1b0bf156d
Внутрішній номер закупівлі:
29342728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-009344-a
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро НИЖНИК +380432278398 pps.aod.win@gmail.com https://kev.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1.1. Вантажний колісний транспортний засіб на базі шасі КамАЗ 43101: автомобіль-сортиментовоз SG-88 з краном маніпулятором (обладнання) (із встановленням спеціального обладнання на шасі замовника).
* Примітка:
- уточнювальний код за ДК 021: 2015 (CPV) - 42418000-9 Машини та механізми для підіймання, переміщення, завантаження чи розвантаження.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУРБІВМАШБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39101417
-
Контактна особа:
+380435842721
-
Адреса:
22513, Україна, Вінницька область, смт. Турбів, Вінницький р-н селище міського типу Турбів вул.Миру будинок 147 Б
Ціна пропозиції
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2026 15:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
61b7987ee626497fac8fe4b7f71724f8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-26-009344-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУРБІВМАШБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39101417
-
Адреса:
22513, Україна, Вінницька область, смт. Турбів, Вінницький р-н селище міського типу Турбів вул.Миру будинок 147 Б
Номер договору:
11622
Сума договору:
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
900 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
1.1. Вантажний колісний транспортний засіб на базі шасі КамАЗ 43101: автомобіль-сортиментовоз SG-88 з краном маніпулятором (обладнання) (із встановленням спеціального обладнання на шасі замовника). * Примітка: - уточнювальний код за ДК 021: 2015 (CPV) - 42418000-9 Машини та механізми для підіймання, переміщення, завантаження чи розвантаження.: 900 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний