• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канат стальний

Завершена

52 893.00 UAH з ПДВ
Номер: 0e7068bc640f4ad1aca713477d155d5a
Внутрішній номер закупівлі: 29341507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-008139-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 52 893.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 13:54 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 13:54 - 03.06.2026 16:00
Аукціон: 04.06.2026 15:58 - 04.06.2026 16:27
Період кваліфікації: 04.06.2026 16:27 - 05.06.2026 12:37
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 893.00 Канат сталевий