-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для дослідження властивостей текстильних матеріалів
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-007760-a
Завершена
324 756.00
UAH з ПДВ
Номер:
47df6bcb2cb4466abc35e17af04ad438
Внутрішній номер закупівлі:
29341161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-007760-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 756.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 13:39 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 13:39 - 03.06.2026 00:00
Аукціон:
з 03.06.2026 14:30
Період кваліфікації:
03.06.2026 00:00 - 05.06.2026 16:23
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 756.00 Обладнання для дослідження властивостей текстильних матеріалів