-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
19510000-4 Гумові вироби(гума вакуумна, монжета амортизатора, ремінь, рукав, техпластина)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-001885-a
Торги не відбулися
1 109 735.57
UAH з ПДВ
Номер:
d2e1ae67ccf1437dae9a48812a431da0
Внутрішній номер закупівлі:
29335336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-001885-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Ушинського будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Бачинський +380674159600 bod9ih89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 109 735.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 09:59 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 09:59 - 03.06.2026 08:00
Аукціон:
з 04.06.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 109 735.57 19510000-4 Гумові вироби