-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №13) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-011847-a
Торги не відбулися
2 209 512.00
UAH з ПДВ
Номер:
0541edb0ff7e474f963b23cf9f27dc6d
Внутрішній номер закупівлі:
29330532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-011847-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366374
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернигов, вул. Реміснича, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Ковтонюк +380462941552 gkh_sektor_zakupivel@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 209 512.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 16:09 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 16:09 - 13.06.2026 01:00
Аукціон:
з 15.06.2026 11:51
Період кваліфікації:
13.06.2026 01:00 - 17.06.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 209 512.00 Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №13) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)