-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №10) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-011677-a
Торги не відбулися
971 986.80
UAH з ПДВ
Номер:
6a0738cb44ab4deb93d860a326239bd5
Внутрішній номер закупівлі:
29330373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-011677-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366374
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернигов, вул. Реміснича, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Ковтонюк +380462941552 gkh_sektor_zakupivel@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
971 986.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 16:04 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 16:04 - 13.06.2026 01:00
Аукціон:
з 15.06.2026 11:39
Період кваліфікації:
13.06.2026 01:00 - 17.06.2026 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴971 986.80 Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №10) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)