-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квадроцикли
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-011267-a
Завершена
6 100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d2b6514c66984df596d19dd05c0eaa37
Внутрішній номер закупівлі:
29329941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-011267-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Трофіменко Антон Миколайович 380683285659 fortna35@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 15:53 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 15:53 - 02.06.2026 17:00
Аукціон:
03.06.2026 15:54 - 03.06.2026 16:23
Період кваліфікації:
03.06.2026 16:23 - 08.06.2026 14:47
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 100 000.00 Квадроцикл