-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
окуляри віртуальної реальності
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-010623-a
Бюджетні кошти
Завершена
475 317.00
UAH з ПДВ
Номер:
1853fc6b47f34165b4fbdc0792e69eee
Внутрішній номер закупівлі:
29329308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-010623-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44470624
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, Україна, 02156, місто Київ, вул.Кіото, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шестак Ярослав Іванович 380445314747 y.shestack@knute.edu.ua https://knute.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 317.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 15:34 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 15:34 - 02.06.2026 12:00
Аукціон:
з 03.06.2026 15:07
Період кваліфікації:
02.06.2026 12:00 - 05.06.2026 13:58
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 317.00 Окуляри віртуальної реальності