• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар для благоустрою території (розсувна огорожа металева портативна на колесах) ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання

Торги не відбулися

60 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b7c025928829447095b6475ba62f4643
Внутрішній номер закупівлі: 29328808
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-010120-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Контактна особа: Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 15:18 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 15:18 - 02.06.2026 00:00
Аукціон: з 02.06.2026 12:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 000.00 Товар для благоустрою території (розсувна огорожа металева портативна на колесах) ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання