• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вимірювальні прилади

Торги не відбулися

379 303.92 UAH з ПДВ
Номер: 575a707212c54f338bd86e82cce4b5a5
Внутрішній номер закупівлі: 29328008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-009316-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Маліцький Петро Петрович 380442777923 malitskiy@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 379 303.92 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 14:55 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 14:55 - 02.06.2026 14:00
Аукціон: з 03.06.2026 14:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴379 303.92 Вимірювальні прилади