• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

N,O-Bis(trimethylsilyl)trifluoroacetamide, >=99% // N,O-БІС(ТРИМЕТИЛСИЛІЛ)ТРИФТОРАЦЕТАМІД, >=99%, 25г

Завершена

14 500.00 UAH з ПДВ
Номер: f35973aa02054671b0e5d704b20f1774
Внутрішній номер закупівлі: 29327882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-009193-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
Контактна особа: Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 14:52 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 14:52 - 02.06.2026 00:00
Аукціон: 02.06.2026 15:59 - 02.06.2026 16:22
Період кваліфікації: 02.06.2026 16:22 - 03.06.2026 10:32
Період завантаження договору: 09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 500.00 N,O-Bis(trimethylsilyl)trifluoroacetamide, >=99% // N,O-БІС(ТРИМЕТИЛСИЛІЛ)ТРИФТОРАЦЕТАМІД, >=99%, 25г