-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з комплексного обслуговування адміністративних будівель, споруд та прибудинкових територій Головного управління ДПС у Житомирській області
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-009045-a
Завершена
2 960 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ed4b5a3b23ba4b22bc6ccfa4cf3d5f14
Внутрішній номер закупівлі:
29327727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-009045-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096781
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вінель Тетяна Юріївна +380679689382 zt.upr11@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 14:58 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 14:58 - 02.06.2026 10:00
Аукціон:
03.06.2026 13:56 - 03.06.2026 14:25
Період кваліфікації:
03.06.2026 14:25 - 09.06.2026 10:17
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 960 000.00 Послуги з комплексного обслуговування адміністративних будівель, споруд та прибудинкових територій Головного управління ДПС у Житомирській області