-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Хімічні реактиви: (19 найменувань))
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-008936-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a261f2a5a4814462853ee9542cb398ae
Внутрішній номер закупівлі:
29327631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-008936-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кульчицька +380977494835 oksana.kulchytska111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 14:55 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 14:55 - 03.06.2026 00:00
Аукціон:
з 03.06.2026 15:02
Період кваліфікації:
03.06.2026 00:00 - 04.06.2026 15:49
Період завантаження договору:
10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Хімічні реактиви: (19 найменувань))