• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів» на території Тульчинського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»

Завершена

1 100 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 4ffae00f96884afeab02a27f85e2ca34
Внутрішній номер закупівлі: 29326308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-007618-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Продащук Вікторія Олегівна 380993065707 viktoriia.prodashchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 14:02 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 14:02 - 06.06.2026 00:00
Аукціон: 08.06.2026 14:37 - 08.06.2026 15:06
Період кваліфікації: 08.06.2026 15:06 - 10.06.2026 11:23
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 100 000.00 Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів» на території Тульчинського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»