-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень закладу Радушенського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-006273-a
Завершена
52 248.00
UAH з ПДВ
Номер:
0174149d8e904b6f8edfcb52c8f5320d
Внутрішній номер закупівлі:
29324972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-006273-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена ХОРОЛЬСЬКА +380671808331 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
52 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 12:58 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 12:58 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 13:27
Період кваліфікації:
02.06.2026 00:00 - 02.06.2026 11:43
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 248.00 Поточний ремонт приміщень закладу Радушенського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)