-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-003613-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу ТД_Послуга з лікування та її додатки, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3136210020c4bdfa6ba42260af9a950
Внутрішній номер закупівлі:
29322370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-003613-a
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Шпанько +380667585108 ekaterinamarmys@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 11:16 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 11:16 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)