• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

15550000-8 Молочні продукти різні

Торги відмінено

247 150.00 UAH з ПДВ
Номер: 4aef0ff9b6c249a4ac53c18c46964cc6
Внутрішній номер закупівлі: 2932206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-24-003540-b   
Замовник: Баштанський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Людмила Попова +380680450557,+380951531647 bashtanskij_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 4, частини 2, статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" застосовується замовником, як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 247 150.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 56180, Україна, Миколаївська область, с.Лоцкине, І.Франка,2 На карті
сметана
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 1110 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 56180, Україна, Миколаївська область, с.Лоцкине, І.Франка,2 На карті

Інформація про скасування

Номер: 83de264857f842c790a723da7cec6e3f
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: В звязку з недотриманням сроків підтвердження учасника торги скасовуються.
Дата опублікування: 30.01.2019 14:25
Статус:
Виконано
Номер: c528911e458c43819f0eabbb8864515b
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: учасник не підтверджено в день проведення переговорів
Дата опублікування: 30.01.2019 14:03
Статус:
Період оскарження

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"

Оскарження: 24.01.2019 16:41 - 10.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 145 412.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2019 14:20
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 8de558fbf2fd4e1b88779161cba3a196
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-24-003540-b-b1
Постачальник: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
Сума договору: 145 412.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації