-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запобіжники
Тендер Prozorro UA-2026-05-24-000319-a
Завершена
52 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
6c6aacf41fde4087ac2c0599d1504f8a
Внутрішній номер закупівлі:
29318622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-24-000319-a
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро НИЖНИК +380432278398 pps.aod.win@gmail.com https://kev.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.05.2026 18:05 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2026 18:05 - 01.06.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 14:27
Період кваліфікації:
01.06.2026 00:00 - 05.06.2026 10:58
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 850.00 Запобіжники