• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Теплообмінник

Завершена

105 321.67 UAH з ПДВ
Номер: a03c03b623814776b9585cc05ca36a4f
Внутрішній номер закупівлі: 29317678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-23-000061-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380577588535 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 105 321.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.05.2026 08:13 - 28.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2026 08:13 - 31.05.2026 00:00
Аукціон: 01.06.2026 12:20 - 01.06.2026 12:49
Період кваліфікації: 01.06.2026 12:49 - 04.06.2026 16:06
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴105 321.67 Теплообмінник