• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (Спеціалізований сідловий тягач-е держ.№ВН 2840 КА) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

135 960.00 UAH з ПДВ
Номер: aebc312287904cc884072a6f3f00bcbe
Внутрішній номер закупівлі: 29317557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-012780-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Контактна особа: Усенко Віталій 380734734460 ogs411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 135 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 22:39 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 22:39 - 30.05.2026 00:00
Аукціон: з 01.06.2026 11:17
Період кваліфікації: 30.05.2026 00:00 - 05.06.2026 15:51
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴135 960.00 Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (Спеціалізований сідловий тягач-е держ.№ВН 2840 КА) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання