• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70132, БОГДАН А70130, OTOKAR KENT С CNG

Завершена

3 742 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c04fd556a2ae43ac991c27ab84f07910
Внутрішній номер закупівлі: 29317119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-012347-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Луценко Владислав 380674324582 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 742 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 18:05 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 18:05 - 30.05.2026 00:00
Аукціон: з 01.06.2026 12:44
Період кваліфікації: 30.05.2026 00:00 - 04.06.2026 17:02
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 742 000.00 Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70132, БОГДАН А70130, OTOKAR KENT С CNG