-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслуга з yсунення aварій в житлoвому фoнді ( пoточний ремoнт сaнтехсистем у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Oлександра Oлеся, бyд. 2)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011877-a
в
Завершена
348 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a63d0e76a9004606a2b15f86184b7052
Внутрішній номер закупівлі:
29316648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011877-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Святослав Миколайович 380633409477 amysekretik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 16:47 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 16:47 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:23
Період кваліфікації:
30.05.2026 00:00 - 01.06.2026 14:44
Період завантаження договору:
07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴348 000.00 Пoслуга з yсунення aварій в житлoвому фoнді ( пoточний ремoнт сaнтехсистем у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Oлександра Oлеся, бyд. 2)