-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09210000-4 Мастильні засоби (олива моторна, олива трансмісійна та мастильні рідини для службових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011244-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги відмінено
1 150 039.67
UAH без ПДВ
Номер:
f3f4ee39e5e94401a1e0e1c609fd06c4
Внутрішній номер закупівлі:
29316018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011244-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Бодня +380509425497 znammexanik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 039.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 16:02 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 16:02 - 30.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:26
Період кваліфікації:
з 30.05.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c9288c4cb29848e6b0548400f1e29900
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
03.06.2026 12:06 - 14.06.2026 00:00
Дата опублікування:
03.06.2026 12:06
Дата виконання:
14.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 150 039.67 09210000-4 Мастильні засоби (олива моторна, олива трансмісійна та мастильні рідини для службових автомобілів)