-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Планшет
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011200-a
Торги не відбулися
11 496.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef806cf5dba841e4a9efd27c9e90cb17
Внутрішній номер закупівлі:
29315970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011200-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384689
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Соборності, 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Блащук +380532563580 blashchuk@rada-poltava.gov.ua http://www.rada-poltava.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 496.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 16:00 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 16:00 - 30.05.2026 09:00
Аукціон:
з 01.06.2026 11:45
Період кваліфікації:
30.05.2026 09:00 - 02.06.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 496.00 Планшет