• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рукавиці спеціальні

Торги не відбулися

2 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 82519bac0434491a99a30a762f48a311
Внутрішній номер закупівлі: 29315659
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-010899-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Мажара Алла Дмитрівна 380472333347 ADMazhara@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 15:47 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 15:47 - 30.05.2026 09:00
Аукціон: з 01.06.2026 12:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 000.00 Рукавиці спеціальні