-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-009959-a
Завершена
555 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fe34fe85ad54b0fa7da954647f37429
Внутрішній номер закупівлі:
29314724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-009959-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Цогла +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
555 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 15:28 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 15:28 - 01.06.2026 10:00
Аукціон:
з 02.06.2026 14:56
Період кваліфікації:
01.06.2026 10:00 - 05.06.2026 15:24
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴555 200.00 Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний)