• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Вишнева в м. Покров Дніпропетровської області»

Торги не відбулися

383 623.00 UAH з ПДВ
Номер: 13afdc39cc614f2d9743b621f2f65714
Внутрішній номер закупівлі: 29314408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-009625-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
Контактна особа: Брітенков Ігор Володимирович +380566743001 sneider88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 383 623.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 15:13 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 15:13 - 30.05.2026 16:00
Аукціон: з 01.06.2026 11:45
Період кваліфікації: 30.05.2026 16:00 - 12.06.2026 15:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴383 623.00 «Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Вишнева в м. Покров Дніпропетровської області»