-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування апарату рентгенівського мобільного Transportix Plus 4 (виробник Radiologia S.A., Іспанія) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-008491-a
Торги не відбулися
19 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
989f9d3208f1458086e833cbb8c33dad
Внутрішній номер закупівлі:
29313263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-008491-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 14:27 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 14:27 - 30.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 950.00 Послуги з технічного обслуговування апарату рентгенівського мобільного Transportix Plus 4 (виробник Radiologia S.A., Іспанія) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання