-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Школі І-ІІІ ступенів № 186 за адресою: вулиця Зої Бутенко, 8, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-006963-a
Завершена
268 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2190343574f24a10bc94d1d032b18ec5
Внутрішній номер закупівлі:
29311733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-006963-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 13:22 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 13:22 - 30.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:31
Період кваліфікації:
30.05.2026 10:00 - 03.06.2026 12:25
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Школі І-ІІІ ступенів № 186 за адресою: вулиця Зої Бутенко, 8, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)