-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-006561-a
ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Завершена
2 447 347.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4e3600018114fb7ad20f8b4c5e547e9
Внутрішній номер закупівлі:
29311339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-006561-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41758238
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський район, м. Ладижин, вул. Ентузіастів, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підвашецька Ірина Володимирівна 380977770566 kp_lmnl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 447 347.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 13:02 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 13:02 - 01.06.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:05
Період кваліфікації:
01.06.2026 00:00 - 02.06.2026 10:36
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 447 347.00 Лабораторні реактиви - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні