• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

5 838.63 UAH без ПДВ
Номер: d11b56ef5a9c4de28f7104aa587ce7d8
Внутрішній номер закупівлі: 29310859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-006092-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 838.63 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 22 одиниця
Період постачання до 30.05.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ліва Наталія Василівна
Ціна пропозиції 5 838.63 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2026 12:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d739b426bdb0467f9d3b6ae11125e062
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-22-006092-a-a1
Постачальник: Ліва Наталія Василівна
Номер договору: 80
Сума договору: 5 838.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 21.05.2026 12:36
Статус:
Підписаний
odt
КБВ Ліва.odt
docx
Протокол внесення змін КБВ Ліва 3.docx
p7s
sign.p7s