• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

76 770.00 UAH без ПДВ
Номер: 9d444c19dab5468bb94364a66d1ccaa3
Внутрішній номер закупівлі: 29310757
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-005983-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 76 770.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 14 одиниця
Період постачання до 30.05.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХИМИШИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА
Ціна пропозиції 76 770.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2026 12:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1fccc9a1b18f45c294efe9d88e7a9429
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-22-005983-a-a1
Постачальник: ХИМИШИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА
Номер договору: 79
Сума договору: 76 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 21.05.2026 12:31
Статус:
Підписаний
odt
КБВ Химишинець.odt
docx
Протокол внесення змін КБВ Химишинець.docx
p7s
sign.p7s